بازی های تفنگ نوری

شرکت Sinden می‌خواهد بازی های تفنگ نوری را به تلویزیون‌های شما بیاورد. آن‌ها مشغول ساخت یک اسلحه نوری هستند که بدون هرگونه سخت افزار اضافه٬ به تلویزیون شما وصل می‌شود.

کمپانی Sinden بازی های تفنگ نوری را به تلویزیون‌های امروزی می‌آورد

بازی های تفنگ نوری

آیا بازی‌هایی همچون Lethal Enforcers ٬ Duck Hunt یا دیگر بازی های تفنگ نوری در کنسول‌های بازی قدیمی را به خاطر میاورید؟ هرچند راه‌های مختلفی برای بازگشت به گذشته و اجرای بازی‌های قدیمی دیوایس‌هایی نظیر Rasberry Pi وجود دارد٬ اما متاسفانه راهی برای اجرای بازی های تفنگ نوری در تلویزیون‌های قدیمی نخواهیم داشت.

با این حال٬ کمپانی Sinden Technology قصد دارد این بازی‌های قدیمی جذاب را به قرن بیست و یکم آورده و به شما اجازه دهد روی نمایشگرهای مدرن٬ این بازی ها را به اجرا درآورید. نه تنها شما می‌توانید دوباره حس خوب اجرای این بازی‌ها را تجربه کنید٬ بلکه این تجربه به صورت حرفه‌ای‌تر و بهتر به شما ارائه خواهد شد.

کارکنان سیندن در حال کار روی یک نمونه اولیه‌ی تفنگ نوری هستند و از آنجایی که این شرکت در سایت کیک استارتر به دنبال جذب سرمایه‌گذار است٬ ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم به زودی محصول جذاب این کمپانی به زودی روانه‌ی بازار شود و ما بتوانیم مجددا بازی های تفنگ نوری را تجربه کنیم.

نسل جدید بازی های تفنگ نوری

نسل جدید بازی های تفنگ نوری دقیق‌تر و بهتر هستند

البته سازنده می‌گوید این پروژه٬ مدرن‌تر و بزرگ‌تر از نسل گذشته‌ی تفنگ نوری است و تمام موانع این فناوری از راه برداشته شده است. بنابراین٬ نه تنها این تجربه‌ی قدیمی به آینده می‌آید٬ بلکه برای ارائه‌ی آن از فناوری جدیدتری استفاده خواهد شد. این تفنگ بدون هرگونه قطعه‌ی سخت افزاری اضافی٬ مستقیما به تلویزیون متصل خواهد شد. همچنین وعده داده شده که این تفنگ به لطف فرم ردیابی جدیدی که دارد٬ دقیق‌تر از نسل پیشین عمل کند.

این نمونه اولیه به صورت سه بعدی چاپ شده و از یک دوربین با سرعت بالا٬ یک پردازنده مرکزی٬ رابط کاربری ٬USB یک ماشه٬ چهار دکمه‌ی قابل تنظیم و یک دکمه برای بارگذاری مجدد اسلحه بهره می‌برد. در طراحی نهایی آن چهار دکمه‌ی قابل تنظیم دیگر نیز اضافه خواهد شد تا مجموع دکمه‌های آن به 8 عدد برسد.

در حال حاضر درایورهایی برای ویندوز و لینوکس (که شامل Raspberry Pi برای کاربران Retro Pi می‌شود) وجود دارد. سازندگان مشغول کار روی دیگر سیستم‌ عامل‌ها نیز هستند. پشتیبانی‌کنندگان این پروژه می‌توانند تفنگ نوری شرکت سیندن را با قیمت 103 دلار خریداری کنند. نسخه‌ی نهایی این دیوایس در اکتبر سال جاری میلادی و با قیمت 168 دلار عرضه خواهد شد.

makeuseof

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم