هارد اکسترنال LaCie DJI Copilot

هارد اکسترنال وسیله‌ای است که عموما برای ذخیره حجم زیادی از اطلاعات استفاده می‌شود و برای ویرایش فایل‌های موجود در آن به کامپیوتر نیاز است؛ با این حال، در نمایشگاه CES 2018 یکی از شرکت‌های سازنده هارد درایو به نام LaCie محصولی را معرفی کرد که در کنار قابل‌حمل بودن، برای استفاده از آن نیازی به رایانه نیست و برای کاربران زیادی مفید خواهد بود.

هارد اکسترنال LaCie DJI Copilot

هارد اکسترنال LaCie DJI Copilot

نوعی هارد قابل‌ حمل است که در نمایشگاه CES 2018 معرفی شده و برای استفاده از آن نیازی به وجود کامپیوتر نیست.

هارد اکسترنال LaCie DJI Copilot

 

هارد اکسترنال LaCie DJI Copilot-هایپرآلارم

این گجت هارد اکسترنال LaCie DJI Copilot نام داشته و به کمک پورت‌های گوناگون و نمایشگر در نظر گرفته شده، نیازهای کاربر را برطرف می‌کند؛ این پورت‌ها شامل میکرو USB ،USB معمولی، لایتنینگ، USB از نوع سی و شیار کارت حافظه می‌شوند و با وصل کردن دستگاه‌های الکترونیکی مختلف از طریق این درگاه‌‌ها، هارد اکسترنال از فایل‌ها بکاپ می‌گیرد.
سازندگان هارد LaCie DJI Copilot اعلام کرده‌اند که بازار هدف آن‌ها به صورت کلی، عکاسان، فیلم‌بردارها و افرادی است که با پهپادها سر و کار داشته و نیاز دارند تا تصاویر تهیه‌شده خود را در دستگاهی جدا ذخیره کنند.

این محصول یک اپلیکیشن مخصوص دارد که ویرایش اطلاعات بر روی آن را راحت‌تر می‌کند و در کنار این امکانات،‌ نمایشگر ال سی دی تک‌رنگ تعبیه‌شده هم کار با DJI Copilot را ساده‌تر کرده است.

 

هارد اکسترنال برای پهپادها

قیمت در نظر گرفته شده برای هارد اکسترنال LaCie DJI Copilot برای مصرف‌کنندگان آمریکایی 369 دلار بوده و در حال حاضر، تنها ظرفیت در نظر گرفته شده برای این محصول 2 ترابایت است.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم